Vize klubu

Vize klubu je dlouhodobý plán rozvoje klubu HC Kadaň 1957. Jedním z našich primárních cílů je této vize dosáhnout.

• Zázemí – vytvoření optimálního zázemí pro všechny členy (hřiště, pomůcky k tréninku, klubovna, posilovna, koutek pro děti)
  • Finance – žádost o každoroční dotaci Můj klub
  • Týmy a hráči – zvýšit hráčskou základnu a počet mužstev, zlepšit kvalitu růstu a dovednosti hráčů
  • Spolupráce – spolupráce klubu se školami (1.ZŠ Kadaň, ZŠ Spořice, soustředění, příměstský tábor)
  • Náborové na propagační akce – ukázkové a náborové akce ve školách (1.ZŠ Kadaň, 2.ZŠ Kadaň, ZŠ Spořice)
  • Podporovaný sport – klub byl vybrán do skupiny městem podporovaných sportů (tenis, hokej, fotbal, florbal). Účast na Plese sportovců.
  • Trenéři – každá kategorie má dva vyškolené trenéry s odpovídající trenérskou třídou. Dvakrát do roka pořádat školení s hlavním trenérem a účastnit se školení ČSPH.
  • Doprava – hráči se dopravují na utkání minibusem či využijí dopravu vlastními vozidly
  • Další aktivity – úklid města, Mikuláš, příměstský tábor, klubové grilování, rozlučka se sezónou
  • Organizační struktura – efektivní propojení vedení klubu s trenéry, hráči, rodiči, fanoušky a partnery. Obsazení všech organizačních pozic klubu.
  • Sportovní příprava – klub podporuje metodiku svazu ČSPH