Výhra nad Liticemi B nás posunula do čela

Kadaňští pozemkáři oplatili rezervě Litic porážku a v tabulce I. ligy přezimují na prvním místě. Utkání se pro Kadaň nevyvíjelo dobře, protože hned z první šance soupeře inkasovala první gól, nicméně postupně se dostala do tempa a srovnala zásluhou povedené teči Jardy Běžela ml. Pro kadaňského útočníka šlo o druhou branku v řadě v dresu mužů. Skóre na stranu domácích překlopil tradiční střelec Štěpán Lalík a už na 3:1 zvyšoval z penalty Tom Kroupa. Kadaň posléze kontrolovala hru a mohla přidat další góly, jenomže své šance neproměnila a Litice tři minuty před koncem zdramatizovali závěr gólem na 2:3. Dramatický konec kadaňští ubojovali a neprohráli už v pátém utkání v řadě. V dalších zápasech kralovaly Šenkvice, vyhrály jak domácí zápas s Hostivaří, tak i nedělní dohrávku v Plzni s Bolevcem. Tři body získalo i rezervní mužstvo pražské Slavie.

Výsledky 6. kola I. ligy mužů:

HC Kadaň – Plzeň-Litice B 3:2 (0:1)

ŠK Šenkvice – HC Hostivař B 7:3 (5:1)

Slavia Praha B – HC Bolevec 4:2 (2:2)

Dohrávka:

HC Bolevec – ŠK Šenkvice 2:4 (1:1)

HC Kadaň 2022/2023

Start a Conversation